SURNAMES: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 30: | Line 30: | ||
| [[Owen]] || [[Pennington]] || [[Poole]] || [[Pusley]] || [[Reese]] || [[Ricardson]] || [[Rogers]] || [[Schultea]] || [[Severt]] || [[Shearer]] || | | [[Owen]] || [[Pennington]] || [[Poole]] || [[Pusley]] || [[Reese]] || [[Ricardson]] || [[Rogers]] || [[Schultea]] || [[Severt]] || [[Shearer]] || | ||
[[Sherron]] | [[Sherron]] | ||
|- | |||
| [[Short]] || [[Shue]] || [[Smith]] || [[Sparkman]] || [[Spohn]] || [[Stamper]] || [[Stewart]] || [[Taylor]] || [[Ticeahkie]] || [[Tilley]] || [[Trent]] | |||
|- | |||
| [[Wagoner]] || [[Warden]] || [[Webb]] || [[Weddell]] || [[Williams]] || | |||
[[Wolfe]] || [[Woods]] || [[Wright]] || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
Revision as of 14:50, 4 March 2023
Surnames Listing
Primary Lines
| Ferrell | Caudill | |||
| Cornett | Combs | Craig | Farler | |
| Fields | Fields | Hatfield | Szoke |